Yazlık bahçelerinin harika üçlüsü!

0

Yazlık evlerin dekorasyonu için bir kaç iyi püf noktasına ne dersiniz?

Yazlık bahçelerine en çok hasır, ahşap ve beyaz yakışır. Hem trendy hem de şık duran bu üçlüyü hem yazlık hem de kışlık bahçenize kullanmanızda yarar var.

Özellikle doğa tutukunları için doğal maddeler ile üretilmiş mobilyalar çok da çekici olacaktır. Bahçeniz ve mobilyalarınızın uyumunu bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Beyaz ahşap mobilyalar, ahşap ve hasır mobilyalarve aksesuarlar ve tabikii beyazın huzur veren ışıltırı… Yazlık evinizin bahçesine en yakışan rengi bulmak dekorasyonda bir adım öne geçebilmektir.

Bambu masa ve sandalye takımı ile yazlık bahçenizi harika bi sayfiye mekanına çevirebilirsiniz. Ham ahşap mobilyalar ile de muhteşem bir ahenk yakalamanız mümkün.

Bu üç detay  yıllar geçsede modaı geçmeyecek bir tarzın  şifreleri gibidir. hem dekorasyon zevkinize uygun hem de bahçenizin doğasına ugun dekorasyon için iyi bir fikir olacak.

Yorumlar

yorum


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın