Lohman Brown

Lohman Brown

Firmamız tavuk yetiştiriciliği ve satışı alanında ün yapmış bir firmadır. Kaliteli elamanlarımız ile sağlıklı tavukların üretilmesi için çalışıyoruz. Tavuklarımızda herhangi bir sağlık sorunu olması durumunda veteriner hekimlerimiz anında müdahale ederek olası salgın durumlarının önüne geçiyor. Tavuk yetiştirmek isteyen müşterilerimizin ilk tercih ettiği tavuk cinsi lohman brown tavuklarıdır.

Lohman Brown Tavukları Özellikleri

Alman ırkının bir türü olan lohman brown türü tavuklarımızı hem salma usulü tavuk yetiştirmek isteyenler hem de çiftlikte tavuk yetişmek isteyenler satın alabiliyorlar. Bu tavuklarımız oldukça verimli olan tavuklardır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Her dönem yumurtlama yapabilmektedirler ayrıca lohman brown tavukları hastalıklara karşı son derece dayanıklıdırlar. En çok yumurta amacıyla yetiştirilen bu tavuklarımız çok az yem tüketmektedirler.

Civciv halinde satışını yaptığımız bu tavuklarımız belirli bir yumurtlama dönemini tamamladıktan sonra da etlerinden faydalanılmak amacıyla kullanılmaktadırlar. Lohman brown tavuklarından en verimli gelirin elde edilmesi için yetiştirildiği alanın sıcaklığının ve temizliğinin önemi büyüktür. Tavuk yetiştirmeye başlamadan uygun ortamın ayarlanması bu yüzden çok önemlidir. İyi bir verim olması için iyi bir yer sın derece önemlidir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Lohman Brown için yorumda bulun

    Lohman Brown için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lohman Brown için ilk yorumu yapabilirsin.